FK KAMENICA nad Cirochou je v sezóne 2014/2015 účastníkom týchto súťaží:

- mužstvo prípraviek štartuje v súťaži mladších žiakov ObFZ

Novinky

Kamenica Cup 2011

06.06.2011 13:04
Týmto srdečne pozývame všetkých, ktorí majú radi futbal, na Kamenica Cup 2011 na ihrisko v Kamenici n/C kde sa bude konať turnaj prípraviek mužstiev FK Kamenica, HFC Humenne, TJ Belá n/C a Hažína n/C. Hraje sa na dvoch ihriskách v kategóriách U13 a U11. Začiatok turnaja je o 9.00...

20.04.2011 19:17
V Udavskom sme odohrali ďalší úspešný zápas. Už po polčase sme vyhrávali 0:3 gólmi O.Čabáka po peknej strele a dvoch góloch L.Pechu. V druhom polčase pridal ešte jeden M.Koc a konečné skóre 0:4 nás potešilo. Domáci sa dostali párkrát do úniku no nepresne zakončili.

Prípravný zápas dorastu

19.04.2011 15:15
V sobotu o 13.00 hod. odohralo mužstvo dorastu prípravný zápas proti mužstvu Dlhého n/C. Konečný výsledok 3:0 (1:0) nás potešil aj napriek dosť rozháranej hre v prvom polčase. V stredu nás čaká posledný prípravný zápas v Udavskom pred úvodným zápasom jarnej časti v Stakčíne.