I. futsalová liga ročník 2010/2011
Tabuľka
# | Team | Zápasy | Výhry | Remízy | Prehry | Skóre | +/- | Body | Úspešnosť | Sankcie |
1 | DPD | 9 | 7 | 1 | 1 | 45:28 | 17 | 22 | 81 % | 0 |
2 | MUCHATEAM | 9 | 7 | 0 | 2 | 46:42 | 4 | 21 | 78 % | 0 |
3 | JEVROŠT | 9 | 7 | 0 | 2 | 47:26 | 21 | 21 | 78 % | 0 |
4 | VODOMONT | 9 | 6 | 0 | 3 | 46:28 | 18 | 18 | 67 % | 0 |
5 | VODARSPOS | 9 | 4 | 1 | 4 | 31:35 | -4 | 13 | 48 % | 0 |
6 | BUBOTEAM | 9 | 3 | 1 | 5 | 55:54 | 1 | 10 | 37 % | 0 |
7 | BRODWAYCLUB | 9 | 3 | 0 | 6 | 37:45 | -8 | 9 | 33 % | 0 |
8 | SOLAPROJEKT | 9 | 3 | 0 | 6 | 23:32 | -9 | 9 | 33 % | 0 |
9 | STAVIVA | 9 | 2 | 1 | 6 | 34:49 | -15 | 7 | 26 % | 0 |
10 | FK KAMENICA | 9 | 1 | 0 | 8 | 23:48 | -25 | 3 | 11 % | 0 |
Kompletné výsledky
Kolo | Dátum | Čas | Domáci | Hostia | Skóre | Strelci+karty | |
1. KOLO | 14.11. | 16:00 | JEVROŠT | FK KAMENICA | 3:2 | 0:0 | Gabak Lukaš, Sima Tomaš, Kuhajdik Juraj - Oľha Matej, Koc Martin(ŽK-Sima Tomaš(JEV) Buzgo Ľubo(FK) ) |
14.11. | 16:50 | DPD | STAVIVA | 3:1 | 0:0 | Murinčák Peter, Čerňa Majo 2 - Kulich Lukáš | |
14.11. | 17:40 | VODOMONT | MUCHATEAM | 9:2 | 3:0 | Albičuk Rastislav 4, Mamaj Matúš, Gombita Michal 2, Firkaľ Branislav, Chudina Vladimir - Vajda David, Dunaj Štefan(ŽK-Lojan Anton(MUC) ) | |
14.11. | 18:30 | SOLAPROJEKT | BUBOTEAM | 3:1 | 2:0 | Popovič Juraj, Hišem Peter, Tomčak Radovan - Šamo Peter | |
14.11. | 19:20 | VODARSPOS | BRODWAYCLUB | 5:1 | 1:1 | Šafran Patrik, Topoľančin Róbert, Mihalič Jaroslav 2, Legdan Dávid - Hajdučko Martin(ŽK-Hajdučko Martin(BRO) ) | |
2. KOLO | 28.11. | 16:00 | VODARSPOS | FK KAMENICA | 2:4 | 1:2 | Topoľančin Róbert, Svičin Marek - Hamaďak Stanislav 2, Šedzmak Jakub, Šepeľa Miroslav(ŽK-Legdan Dávid(VOD) ) |
28.11. | 16:50 | BRODWAYCLUB | SOLAPROJEKT | 3:2 | 0:1 | Hajdučko Martin, Surmin Julius, Dzurio Michal - Pčola Marián 2 | |
28.11. | 17:40 | BUBOTEAM | VODOMONT | 4:5 | 3:2 | Vožny Miroslav, Jelinek Martin, Baran Peter 2 - Albičuk Rastislav, Lukáč Róbert 2, Gombita Michal, Lukáč Ladislav(ŽK-Firkaľ Branislav(VOD) ) | |
28.11. | 18:30 | MUCHATEAM | DPD | 4:3 | 2:1 | Skvašik Jozef 2, Hreha Marián, Vajda David - Murinčák Peter 2, Piatka Pavol | |
28.11. | 19:20 | STAVIVA | JEVROŠT | 1:7 | 0:2 | Goga Ján - Sima Tomaš 3, Adam Miloš, Capko Jaroslav, Marcin Ján 2 | |
3. KOLO | 5.12. | 16:00 | DPD | FK KAMENICA | 6:3 | 4:1 | Murinčák Peter 2, Čerňa Majo 2, Chalupka Robo, Jakubkovič Miro - Hamaďak Stanislav 2, Šepeľa Miroslav(ŽK-Hamaďak Michal(FK) ) |
5.12. | 16:50 | VODOMONT | JEVROŠT | 2:3 | 1:1 | Lukáč Ladislav, Chudina Vladimir - Marcin Ján 2, Kročko Jozef(ŽK-Chudina Vladimir(VOD) ) | |
5.12. | 17:40 | SOLAPROJEKT | STAVIVA | 5:2 | 4:1 | Krajník Peter, Sidor Ján 2, Tomčak Štefan, Popovič Juraj - Šalata Miroslav 2(ŽK-Hišem Peter(SOL) ) | |
5.12. | 18:30 | VODARSPOS | MUCHATEAM | 0:2 | 0:1 | Skvašik Jozef 2 | |
5.12. | 19:20 | BRODWAYCLUB | BUBOTEAM | 5:7 | 3:5 | Hajdučko Martin 3, Karafa Miro, Šuľak Peter - Vožny Miroslav, Šamo Peter 2, Baran Peter 3, Rada Viliam | |
4. KOLO | 12.12. | 16:00 | FK KAMENICA | BUBOTEAM | 3:8 | 1:5 | Čabak Ondrej, Hamaďak Stanislav, Šedzmak Jakub - Vožny Miroslav 2, Baran Peter 4, Šamo Peter 2(ŽK-Buzgo Ľubo(FK) Vožny Miroslav(BUB) ) |
12.12. | 16:50 | MUCHATEAM | BRODWAYCLUB | 6:4 | 1:3 | Dzurovej Peter 2, Skvašik Jozef 3, Hreha Ladislav - Šuľak Peter, Dzurio Michal 2, Bačiik Maroš | |
12.12. | 17:40 | STAVIVA | VODARSPOS | 2:2 | 2:0 | Hamuľak Michal 2 - Topoľančin Róbert 2(ŽK-Jurov Peter(STA) Topoľančin Róbert(VOD) ) | |
12.12. | 18:30 | JEVROŠT | SOLAPROJEKT | 3:1 | 1:0 | Sima Tomaš, Kročko Jozef 2 - Sidor Ján(ČK-Popovič Juraj(SOL)ŽK-Sima Tomaš(JEV) Popovič Juraj(SOL) ) | |
12.12. | 19:20 | DPD | VODOMONT | 4:3 | 4:2 | Čerňa Majo 2, Gavula Vladimír, Jakubkovič Miro - Mamaj Matúš 3 | |
5. KOLO | 18.12. | 16:00 | VODOMONT | FK KAMENICA | 5:2 | 1:1 | Albičuk Rastislav, Mamaj Matúš 2, Chudina Vladimir 2 - Hamaďak Stanislav, Tokar Slavo |
18.12. | 16:50 | SOLAPROJEKT | DPD | 4:9 | 1:6 | Lukáč Jozef 2, Sidor Ján, Bednár Lukáš - Murinčák Peter 3, Čerňa Majo 3, Opiela Tomáš 3 | |
18.12. | 17:40 | VODARSPOS | JEVROŠT | 4:12 | 2:7 | Šafran Patrik, Topoľančin Róbert 3 - Hrehovčik 3, Sima Tomaš 5, Adam Miloš, Kročko Jozef, Capko Jaroslav 2 | |
18.12. | 18:30 | BRODWAYCLUB | STAVIVA | 9:4 | 2:1 | Hajdučko Martin, Karafa Miro 2, Dzurio Michal 3, Bačiik Maroš 3 - Jurov Peter 3, Barnišin Mar.(ŽK-Palašta Marcel(STA) ) | |
18.12. | 19:20 | BUBOTEAM | MUCHATEAM | 12:6 | 4:5 | Rada Viliam, Baran Peter 5, Šamo Peter 5, Paraska Ľubo - Dzurovej Peter 2, Lojan Blažej, Hreha Ladislav 2, Hreha Marián(ŽK-Harvan Patrik(BUB) ) | |
6. KOLO | 2.1. | 16:00 | FK KAMENICA | MUCHATEAM | 2:10 | 1:4 | Hamaďak Stanislav, Šepeľa Miroslav - Dzurovej Peter, Hreha Ladislav, Lojan Anton 2, Skvašik Jozef 6 |
2.1. | 16:50 | STAVIVA | BUBOTEAM | 11:6 | 4:4 | Hamuľak Michal 6, Jurov Peter 4, Barnišin Mar. - Baran Peter 4, Rada Martin 2 | |
2.1. | 17:40 | JEVROŠT | BRODWAYCLUB | 6:3 | 1:3 | Sima Tomaš, Kročko Jozef 2, Marcin Ján, Ferčak Michal 2 - Šuľak Pavol 3 | |
2.1. | 18:30 | DPD | VODARSPOS | 5:3 | 4:1 | Čerňa Majo 3, Chalupka Robo 2 - Legdan Dávid 2, Mihalič Jaroslav | |
2.1. | 19:20 | VODOMONT | SOLAPROJEKT | 6:3 | 3:2 | Lukáč Róbert 2, Lukáč Ladislav 2, Čokina Majo, Gombita Michal - Hišem Peter, Pčola Marián 2(ŽK-Krajník Peter(SOL) ) | |
7. KOLO | 6.1. | 16:00 | SOLAPROJEKT | FK KAMENICA | 2:1 | 1:0 | Lukáč Jozef, Tomčak Štefan - Čabak Ondrej |
6.1. | 16:50 | VODARSPOS | VODOMONT | 5:3 | 2:0 | Bezeg Pavol, Topoľančin Róbert, Legdan Dávid 3 - Lukáč Ladislav, Gombita Michal, Chudina Vladimir | |
6.1. | 17:40 | BRODWAYCLUB | DPD | 2:5 | 0:2 | Perexta Vladimír, Bačiik Maroš - Murinčák Peter, Čerňa Majo, Opiela Tomáš 2, Opiela Lukáš | |
6.1. | 18:30 | BUBOTEAM | JEVROŠT | 5:8 | 2:6 | Vožny Miroslav 2, Baran Peter 2, Šamo Peter - Gabak Lukaš, Sima Tomaš 3, Adam Miloš, Ferčak Michal 2, Kročko Jozef | |
6.1. | 19:20 | MUCHATEAM | STAVIVA | 8:6 | 2:2 | Dzurovej Peter 2, Gnip Martin, Lojan Anton 2, Skvašik Jozef 3 - Goga Tomáš, Streňo Erik 2, Jurov Peter 3 | |
8. KOLO | 8.1. | 13:10 | FK KAMENICA | STAVIVA | 3:4 | 2:2 | Šepeľa Miroslav, Kušion Vladimír 2 - Demčak Daniel, Hamuľak Michal 3(ŽK-Hamuľak Michal(STA) ) |
8.1. | 14:00 | JEVROŠT | MUCHATEAM | 4:5 | 4:2 | Sima Tomaš 2, Kročko Jozef, Marcin Ján - Šimon Patrik 2, Hreha Ladislav, Skvašik Jozef 2 | |
8.1. | 14:50 | DPD | BUBOTEAM | 7:7 | 3:4 | Horvat Gabo, Murinčák Peter 3, Opiela Tomáš 3 - Paraska Ľubo, Rada Martin, Šamo Peter 4, Baran Peter(ŽK-Rada Martin(BUB) ) | |
8.1. | 15:40 | VODOMONT | BRODWAYCLUB | 7:2 | 4:0 | Albičuk Rastislav 2, Lukáč Róbert, Lukáč Ladislav, Gombita Michal, Firkaľ Branislav, Chudina Vladimir - Hajdučko Martin, Karafa Miro | |
8.1. | 16:30 | SOLAPROJEKT | VODARSPOS | 1:4 | 0:2 | Popovič Juraj - Bezeg Pavol, Šafran Patrik, Mihalič Jaroslav, Grundza Viktor | |
9. KOLO | 9.1. | 13:10 | FK KAMENICA | BRODWAYCLUB | 3:8 | 1:3 | Hamaďak Stanislav 2, Šepeľa Miroslav - Šuľak Peter 3, Hajdučko Martin 2, Dzurio Michal, Bačiik Maroš 2 |
9.1. | 14:00 | BUBOTEAM | VODARSPOS | 5:6 | 2:1 | Paraska Ľubo, Rada Viliam, Baran Peter, Rada Martin 2 - Bezeg Pavol, Šafran Patrik, Mihalič Jaroslav 2, Legdan Dávid, Grundza Viktor(ŽK-Baran Peter(BUB) Šafran Patrik(VOD) ) | |
9.1. | 14:50 | MUCHATEAM | SOLAPROJEKT | 3:2 | 2:1 | Skvašik Jozef 3 - Lukáč Jozef, Tomčak Radovan | |
9.1. | 15:40 | STAVIVA | VODOMONT | 3:6 | 1:2 | Hamuľak Michal 2, Jurov Peter - Albičuk Rastislav 3, Lukáč Ladislav, Mamaj Matúš, Firkaľ Branislav(ŽK-Lukáč Róbert(VOD) ) | |
9.1. | 16:30 | JEVROŠT | DPD | 1:3 | 0:1 | Kročko Jozef - Murinčák Peter, Čerňa Majo, Gavula Vladimír(ŽK-Gabak Lukaš(JEV) ) |