FK KAMENICA nad Cirochou je v sezóne 2014/2015 účastníkom týchto súťaží:

- mužstvo prípraviek štartuje v súťaži mladších žiakov ObFZ

Novinky

Aj po štvrtom kole bez inkasovaného gólu

29.08.2011 13:24
Vo 4.kole sa predstavilo A-mužstvo na ihrisku "diablov" v Ladičkovciach. Diabli sa predstavili v modrých dresoch a to im možno neprinieslo šťastie. V prvom polčase sa hralo dosť tvrdo, bolo viacero šancí na obidvoch stranách no z gólu sa tešili len Kameničania a gňólom Mihaliča sa ujali vedenia...

Vysoká domáca výhra s V.Sitnicou

21.08.2011 22:55
FK Kamenica n/Cir. - V.Sitnica 7:0 ( 2:0 ) goly : Hajdučko 2, Hreha, Kušion, Skarba, Sninčák 2

Výhra na ihrisku Ptičieho

15.08.2011 23:51
1. trieda ObFZ, 2. kolo : TJ Ptava NV Ptičie - FK Kamenica n/Cir. 0:1 (0:0) gól - vlastný

Generálka pred pohárovým stretnutím

26.07.2011 09:16
31. júla čaká mužstvo dospelých pohárový zápas v Hankovciach a tak posledným z prípravných zápasov bol v nedeľu 24.7. zápas s mužstvom VI. ligy Belá n/C. Zo začiatku sa nevedelo mužstvo domácich dostať do hernej pohody no po 15 minútach sa hra ukľudnila z čoho pramenil aj prvý gól V....

Turnaj v Hažíne n/C.

26.07.2011 09:11
Dňa 17. júla sa A mužstvo zúčastnilo turnaja "Hažín sa zabáva" kde odohralo 3 stretnutia. Bolo to dobré spestrenie letnej prípravy kde v prvom stretnutí porazili Lackovce 6:2, Modru n/C 2:0 a vo finále mužstvo Hažína n/C 5:0. Najlepšími strelcami mužstva boli a J. Mihalič a M. Hajdučko.