Zo Sedlísk len bod

23.05.2013 13:44

Naši odohrali dohrávku v Sedliskách kde sme počítali s plným bodovým ziskom. Začalo sa opatrne avšak našim sa nedarilo hlavne v obrane a strede poľa. Na obidvoch stranách boli aj šance no zostali nevyužité. Keď sa zdalo, že mužstvá odídu do šatní s polčasovým 0:0 zázračne uvidel faul v 16tke hostí postranný rozhodca. Hlavný zjavne žiadny faul nevidel kedže nechal ďalej pokračovať v hre no po dlhej porade s postranným nechal zahrávať pokutový kop, ktorí domáci premenili. V druhom polčase sme hru v strede poľa zlepšili a začali pribúdať šance no nevedeli sme ich premeniť. A veľa z nich bolo vyložených. Zhruba v 80. min. po faule na J.Krišku sme zahrávali pokutový kop, z ktorého R.Tomčák vyrovnal. Do konca stretnutia aj napriek tlaku a vyložených šanciach nám nebolo súdené dať gól. Tešili sa z toho najviac asi súperi zo Sole, ktorých bolo vidieť aj v budove. Čo tam asi robili? Zrejme si dali kofolu v miestnom pohostinstve.