FO Vyšná Sitnica - FK Kamenica n/Cir. 3:1 (2:0)

gol : Hreha
ČK : 25. min. Sninčák

Zostava FK Kamenica: Madeja - Tokar(C) (Godžak) , Čabak, Bešan, Kušion - Sninčák, Hreha, Skarba, Hamaďak, Oľha ( Šedzmak) - Mihalič

Úvod stretnutia priniesol šance pre hostí. Sninčák a Mihalič ich však nevyužili. Prišiel trest, Murinčák si postavil loptu, a z priamého kopu zo vzdialenosti 17 metrov otvoril skóre. V 25. min. videl Sninčák druhú žltú kartu. Hosti sa snažili, no všetko viazlo pred šestnástkou domácich. V 43. minúte nikým nekrytý Murinčák zvýšoval na 2:0. Do ll. polčasu vstúpili hostia aktívnejšie. No po Kušionovom "faule" Murinčák z penalty zavŕšil hattrick.Hostia hneď odpovedali keď Hreha hlavou znížil. Kušionov priamý kop letel tesne vedľa žrde. A keďže si hostia nevypracovali ďalšiu žiadnú šancu prehrali 3:1...