04.09.2011 19:54

FK Kamenica n/Cir. - OFK Ulič 3:1 (2:0)

goly: Mihalič, Sninčák, Gajdoš
Zostava FK: Madeja - Gajdoš, Bešan, Kriška(C) , Bačovčin (Tokar)- Mihalič, Skarba, Hajdučko, Kušion - Sninčák (Oľha) , Hreha ( Paľo )

Domáci chceli v tomto stretnutí s kvalitným súperom jednoznačne zvíťaziť. A už od začiatku to davali jasne najavo. V 6.min. po krásnej akcii Skarba - Kušion - Mihalič domáci otvorili skóre 1:0 . V 27. minúte pohrozili hostia, keď po peknom centri a zakončení vyrážal Madeja. V 39. minúte po spolupráci Mihalič - Hajdučko zakončoval Sninčák 2:0. Na začiatku druhého dejstva mohol pridať tretí gol Hajdučko, ale po prihrávke Hrehu z vnútra 16stky prepálil nad. V 60. minúte poslal Kušionov roh poslal tvrdo do brány Gajdoš 3:0 . V 80. minúte po spornej situácii, keď rozhodca posúdil, že išlo o " malú domov " hostia zo 6 metrov nepriamý kop využili. 3:1 . V závere ešte mohol Mihalič zvýšiť, ale svoj nájazd nepremenil, a strela Kušiona skončila na brvne. Za dobrý výkon treba pochvaliť hostí, ktorí prispeli k dobrému zápasu.