12. kolo:

FC Oľka - FK Kamenica n/Cir. 1:4 (0:1)

goly: Skarba, vlastný, Mihalič, Čabak

Zostava FK Kamenica: Madeja - Čabak, Gajdoš, Kriška(C), Bačovčin - Šedzmák(Sninčák), Hreha, Skarba, Kušion (Vasiľko) - Hajdučko, Mihalič

Kamenica nastúpila v tomto stretnutí bez vykartovaného Bešana, a horúčkami trapiaceho sa Tokara. No na stoperskom poste ich dobre zaskočili Gajdoš s Kriškom. V úvode stretnutia boli hostia nervozní, kazili množstvo prihrávok a chýbalo prečíslenie pred bránou. V prvom polčase si vypracovali tri dobre príležistosti skórovať. Najprv Mihalič netrafil idealne loptu, potom nedočiahol na prihrávku. Z tretej šance však po nahrávke Hrehu, Skarba namieril k žrdi a bolo 0:1. Domáci pohrozili dvoma strelami, ktoré však Madeja zlikvidoval. Do druhého polčase nastúpila Kamenica živšie a začali pribúdať pekné akcie a možnosti na skórovanie. Po Skarbovej prihrávke sa lopta odrazila od Tkača do vlastnej brany a bolo 0:2. Na 0:3 upravoval Mihalič ktorý sa dobre zorientoval v 16stke po Hajdučkovom centri. 0:4 bolo po voleji Čabaka z otočky. A na 1:4 upravil domáci Timuľak peknou strelou k žrdi. No bol to však festival nepremenených šanci v podani Kamenice . Hajdučko dvakrat z blízka prestrelil. Sninčák opečiatkoval žrď a v závere netrafil bránu z nájazdu. Hrehovi to dnes lietalo všetko nad. Slušné stretnutie rozhodoval Prokopčák.