17. kolo:

FK Kamenica n/Cir. - Nižné Ladičkovce 10:0 (4:0)

goly : Hreha, Kriška, Hamaďak, Hajdučko 3x, Mihalič 4x

Zostava FK Kamenica: Madeja - Godžak (Babjak), Kriška(C) ,Tokar, Čabak, - Šedzmak (Hamaďak), Hreha, Skarba, Kušion, Mihalič, Hajdučko (Vasilko)

Domáci začali náporom no až v 11. minúte Kriška po Hrehovej prihrávke otvoril skóre. Po góle sa hra vyrovnala a hostia hrozilí brejkami. V 34. minúte však Hajdučko nekompromisne ľavou nohou zvýšil na 2:0. V 40. minúte po akcií Hajdučko - Mihalič druhý menovaný pridal tretí gól. 40. minúta a Hreha strelou k žrdi zvyšoval už na 4:0! V druhom polčase sa domáci gólovo prebudili až v 63. minúte keď po prieniku Skarbu a faule premenil Hajdučko pokutový kop. Hneď v 67. minúte Hajdučko završíl hat-trick. Potom za 8 minút pridal Mihalič 3 góly ! 10. gól padol po krásnom prieniku Štefana Vasiľka, ktorý si obhodil stopéra, preloboval brankára a od brvna nahral Hamaďakovi priamo na hlavu.