10. kolo:

TJ Lesy Zubné - FK Kamenica n/Cir. 1:3 (0:1)

goly: Tokár 11m, Mihalič 2

Zostava FK: Madeja - Tokar, Bešan, Čabak, Bačovčin - Gajdoš, Kriška (C), Kušion, Hreha, Skarba (Šedzmák) - Mihalič (Sninčák)

Hostia sa v úvode stretnutia len zohrávali. V 15. minúte si vytvorili prvú dobrú príležitosť skorovať ale Kušion po Tokarovom centri minul. Hostia pritlačili, viac kombinovali a vytvorili si ďalšie šance. Hreha, Kušion a Gajdoš z dobrej príležisti netrafili. Mihalič však už po centri hlavou otvoril skóre. Domáci hrozili len Maxom v útoku, s tým si však vždy spoľahlivo poradil Madeja. V druhom polčase hostia zatlačili. Gajdoš po krásnej individualnej akcii obiešiel aj brankára, ale ten ho ešte rukami stiahol za nohy ( len žltá karta ). Z pokutového kopu si dal gólovy darček k narodeninám Tokar. Po centri Kušiona sa gólovo presadil Mihalič, ale gol ostal neuznaný. Výborne hrajúci Gajdoš si poradil s obranou domácich, ale jeho strelu vyrazil brankár len pred Mihaliča a bolo 0:3. Strela Hrehu z voleja skončíla len v náruči brankára. V závere stretnutia bola nezmyselné odpísana penalta pre domácich a zápas tak skončil 1:3. Hostia si však zaslúžia pochvalu, keďže celý zápas hrali proti 11 hráčom Zubného, a 3 rozhodcom.....