FK Tatran Zámutov – FK Kamenica nad Cirochou 3:1 (3:1)

Zostavy:

TATRAN – Mucha – T.Hadžala, Kertis, Uhlík, Spišák (46.Hrivňák) – Biž, Bujko, Janev, Varechaj – M.Hadžala, Bajus

FK – Buzgo – Beľančin, Tokár, Godžak, O.Čabák – Sninčák, Vrabeľ, Murinčák, Koc, Paľo (54.Šedzmák) – M.Čabák (68.Dirbák)

Rozhodoval pred 100 divákmi Trembeckí.

Domáci v pre nich dôležitom stretnutí začali náporom a už v 3.min sa ujali vedenia po umiestnenej strele Biža. Kameničania sa prebrali a o päť minút unikal osamotení Koc a po jeho strele zvonila konštrukcia brány. V 20.min Tokár zahral rohový kop a Spišák volejbalovo zahral rukou. Loptu si na biely bod postavil Tokár a s prehľadom vyrovnal. Odpoveď na seba nenechala dlho čakať a po strete Varechaja s Beľančinom rozhodca nariadil pokutový kop aj na druhej strane, ktorý premenil Kertis a domáci opäť viedli. Hrajúci tréner Tatrana Bujko naďalej nakopával lopty na rýchlonohého Biža, čo riešila obrana hostí ofsajd systémom. To sa nepáčilo divákom, ktorí viackrát verbálne útočili na asistenta rozhodcu. Ten pod tlakom v 40.min pustil asi dvojmetrový ofsajd a Biž ponad vybiehajúceho Buzga zvýšil na polčasových 3:1. V druhom polčase zaujala strela Biža do žrde, úniky Hadžalu a Bajusa zlikvidoval Buzgo. Na druhej strane strela Čabáka mierili tesne nad, bojovník Dirbák vypracoval pár sľubných príležitosti Sninčákovi a Kocovi. No do konca stretnutia sa už skóre nemenilo a Zámutov si pripísal tri body potrebné k záchrane v súťaži.  (SG)