1. trieda ObFZ 4. kolo:

Nižné Ladičkovce - FK Kamenica n/Cir. 0:3 (0:0)

Góly: Mihalič, Oľha 2x

Zostava FK: Madeja - Gajdoš, Bešan, Kriška(C) (Godžak) , Bačovčin - Mihalič, Skarba, Hajdučko, Kušion - Sninčák (Oľha) , Hreha ( Vasilko )

Už úvod stretnutia ukázal, že to bude rušne stretnutie. Hostia sa snažili kombinovať, no nevytvorili si žiadnu veľkú šancu. Domáci hrozili nakopávanými loptami, ale tiež bez streleckého zakončenia. V závere polčasu mohol Sninčák otvoriť skóre, ale minul bránu domácich. Neskôr Kušion z priameho kopu opečiatkoval hornú tyč. V druhom dejstve sa hostia ujali vedenia, keď sa v pokutovom územi domácich najlepšie zorientoval Mihalič a otvoril skóre. Na 0:2 mohol zvýšiť Hreha, ale po krásnej akcií Kušion - Hajdučko - Hreha, ho domáci brankár bravúrne vychytal. Druhý gól hostí pridal striedajucí Oľha, ktorý unikol obrancom, obišiel aj brankára a vsietil. Na tretí gól hostia nečakali dlho, keď po prihrávke Kušiona pridal Oľha svoj druhý gol v stretnutí. Za zmienku stojí, že domáci v druhom polčase nevystrelili na bránu a zápas skončili lichotivou prehrou.