24. kolo:

FK Humenné - FK Kamenica n/Cir. 0:1 (0:1)

gól: Kušion

Zostava FK Kamenica: Madeja - Čabak, Kriška ,Bešan,Tokar - Gajdoš - Hamaďak (Oľha), Hajdučko, Skarba, Kušion (C) -Mihalič (Sninčák)

Stretnutie začali lepšie hostia, mali viac z hry, viac kombinovali a vytvárali šance. Domáci hrozili len brejkami. Aj keď sa prvý polčas odohrával pred šestnástkou domácich, gól padol až v závere polčasu. Hamaďak krásnou kolmou prihrávkou našiel Kušiona, ktorý to z prvej namieril k pravej žrdi 0:1. V 45. minúte mal ešte šancu Mihalič, ktorý však trafil brankára. V druhom dejstve sa hra vyrovnala a domáci sa častejšie dostávali pred Madeju. Dve sľubné šance nedal Mydla. Na druhej strane Hamaďak sám pred brankárom nedal. Hra s pribúdajúcim časom bola vždy nervóznejšia. V závere stretnutia mali domáci šancu vyrovnať, ale na bránkovej čiare zasiahol Kušion. Po záverečnom hvizde sa vystupňovala nervozita domácich, ale aj radosť Kamenice, ktorá si zabezpečila postup do V. ligy. Pri odchode do šatní bol zbytočne napadnutí domácimi usporiadateľmi a hráčmi hlavný rozhodca Gnip, a hlavne hrajúci tréner Hajdučko !!!
Ale zaslúžený postup do vyššej súťaže sa naplnil dve kola pred koncom :)