V generálke vysoké víťazstvo nad Belou nad Cirochou

Prípravné stretnutie:

Nedeľa 24.07.2011

FK KAMENICA - TJ SLOVAN BELÁ 6:0 (2:0)

Góly: V.Kušion 2, M.Oľha, P.Sninčák, S.Tokár, L.Hreha

Zostava FK 1.polčas: M.Madeja - O.Čabák, P.Bešan, Š.Gajdoš, J.Bačovčin - J.Mihalič, J.Skarba, M.Oľha, V.Kušion - M.Hajdučko, L.Hreha

2.polčas:   M.Madeja - S.Godžak, S.Tokár, Š.Gajdoš, J.Bačovčin - S.Paľo, J.Skarba, V.Kušion, Š.Vasiľko - P.Sninčák, J.Šedzmák

V generálke na pohár ObFZ Hé zdolali naši hráči V.ligovú Belú nad Cirochou vysoko 6:0. V úvode stretnutia bola hra v strede poľa vyrovnaná, dokonca Beľania držali loptu viac na svojich kopačkách. No góly strieľali domáci, najprv Hajdučko krásne spätne našiel Kušiona, ktorý tvrdou strelou pod brvno otvoril skóre. Do polčasu vedenie zvýšil ešte Oľha. Do druhého polčasu Kameničania prestriedali a ďalšími gólmi dostali svojho súpera, ktorý mal na striedanie iba svojho trénera, na kolená. Bela odpadla najmä po fyzickej stránke a gólový rozdiel mohol byť aj väčší.