10. kolo:

FK Kamenica n/Cir. - FK Humenné 6:0 (2:0)

goly: vlastný, Kušion, Mihalič, Kriška, Hajdučko 2x (1 z 11m)

Zostava FK Kamenica: Madeja - Tokar(Čabak), Bešan, Kriška(C), Bačovčin - Gajdoš(Oľha), Hreha(Sninčák), Skarba, Kušion - Hajdučko, Mihalič

Začiatok stretnutia priniesol opatrný a taktický futbal, šance boli na oboch stranách, hostia lobom trafili brvno. Domaci to skúšali strelami Hrehu. Po rohovom kope v 18. minúte sa ujali vedenia keď Hajdučkov center Hreha tečoval, a od vlastného hráča skončila lopta v sieti. Hostia len nakopávali lopty, no bez vážnejšieho ohrozenia Madeju. Po centri Mihaliča a zakončeni Hajdučka hosťujúci obranca v poslednej chvíli zakročil. Onedlho sa však situácia zopakovala, Mihalič centroval, lopta prešla cez neistého brankára až ku Kušionovi a ten sa z bezprostrednej blizkosti nemýlil. V druhom polčase hostia nebehali a domáci si vytvorili množstvo šanci na skórovanie. Z nich sa ujala Mihaličova strela, ktora preskočila brankára. Po krásnej akcii skoroval aj Hajdučko. Kriška peknou hlavičkou upravoval už na 5:0. Posledný gól pridal hrajúci trener Hajdučko z penalty.