STOP v semifinále pohára

02.04.2012 22:05

Društevník Dlhé n/Cir. - FK Kamenica n/Cir 0:0

zostava FK : Madeja - Čabak, Bešan, Kriška (C), Tokar - Gajdoš, Hajdučko, Skarba, Kušion - Sninčák (Oľha) , Hamaďak (Šedzmák)

V úvode stretnutia mužstva na seba vyčkávali. Ako prvý pohrozili domáci, keď Makovec zo vzdialenosti asi 18 metrov nechal vyniknúť Madeju. Potom sa do príležisti na skórovanie dostavali len hostia. Sninčák z 5 metrov prestrelil. Hajdučko opečiatkoval brvno. Kriška minul z 2 metrov. V druhom dejstve pokračovali hostia v nápore, domáci hrozili brejkami a štandartkami. Kušion nastrelil žrď Račkovej brány. Gól nepadol a tak sa o všetkom rozhodne v odvete, ktorá je na programe v stredu o 15:30 na ihrisku v Kamenici

ODVETA:

FK Kamenica n/Cir. - Društevník Dlhé n/Cir. 1:1 (1:0)
gol: Mihalič

zostava FK : Madeja - Čabak, Bešan, Kriška (C), Tokar - Gajdoš, Hreha, Skarba, Hamaďak (Šedzmák) - Kušion (Hajdučko) , Mihalič

Stretnutie začal dobrou šancou Hamaďak, ktorý preloboval brankára, ale minul bránu. O 5 minút neskôr však už Mihalič otvoril skóre. Do polčasu domáci chceli zvýšiť, ale neúspešne. V ll. polčase sa hralo skoro vždy pred bránou hostí, no tí hrozili brejkami. Po jednom brejku, a následnej štandartke sa im podarilo vyrovnať zásluhou byvalého hráča Kamenice Makovca. Zaverečný tlak však gól nepriniesol, a tak sa z postupu do finále tešili po bojovnom výkone hostia, ktorým gratulujeme k postupu.