Prípravný zápas MFK Snina (III.liga) - FK Kamenica n/C 8-1 (2-0)

14.03.2010 08:57

V nedeľu 14.3.2010 odohralo "A" mužstvo prípravný zápas v Snine na vedľajšej tréningovej ploche ďalší prípravný zápas.

MFK Snine (3.liga) - FK KAMENICA n/C 8-1 (2-0)

MFK SNINA – FK KAMENICA NAD CIROCHOU 8:1 (2:0)

Góly: Aľušik 3, E.Hanc 2, M.Pčola, Š.Pčola, Bednár – Šepeľa

Zostavy:

MFK: Diňa (Koban) – J.Lukáč, F.Hanc, Jankaj – Červeňak, Popovič, Tomčák, M.Pčola – M.Lukáč, Bednár, Š.Pčola  striedali: Krajník, E.Hanc, Aľušik, Pavlina, tréner: P.Diňa

FK: Buzgo – Bešan, Chalupka, Čabák- L.Vrabeľ, Murinčák – Sninčák, Tokár, Sulej, Hamaďak – Šepeľa   striedali: M.Vrabeľ, Godžak, Šedzmák, Beľančin, tréner: P.Murinčák

Rozhodoval: laik

V derby zápase, v ktorom sa stretli viacerí známi ligoví hráči (F.Hanc, Tomčák, M.Lukáč, J.Lukáč – Chalupka, Murinčák) sa na zasneženom ihrisku hral od úvodu aktívny futbal. MFK sa snažili diktovať tempo zápasu a vypracovali si viacero sľubných šanci ( M.Lukáč, Š.Pčola), ale ani hostia nezaostávali a hrozili po brejkových situáciách (Sulej, Šepeľa). V 40.min sa domáci ujali vedenia nádhernou strelou Š.Pčola z 20 metrov, ktorá sa ešte odrazila aj od brvna brány. Do polčasu sa Sninčania ešte raz radovali, keď po chybe hostí sa tešil aj M.Pčola. V druhom polčase sa po prestriedaní prejavil rozdiel dvoch líg, keď domáci si vypracovali viaceré šance a dokázali ich aj premeniť. Kameničania sa snažili útočiť, ale okrem pekné gólu Šepeľu, ktorý preloboval Kobana a znížil na 6:1, sa im nepodarilo premeniť viaceré sľubné šance.