7. kolo:

FK Kamenica n/Cir. - TJ Družstevník Ohradzany 3:1 (0:1)

goly: Skarba, Hreha, Pavlík

Zostava FK: Madeja - Gajdoš, Bešan, Kriška(C) (Čabak) , Tokar - Mihalič, Skarba, Hajdučko, Kušion - Oľha (Sninčák) , Hreha (Pavlík)

Domáci boli v tomto stretnutí jasným favoritom. Celý prvý polčas sa jasne niesol v ich réžíi. Šance však nepremieňali. Oľha z blízka netrafil, a Kušion a Tokar mierili nepresne. V závere polčasu sa hostia dostali pred bránu domácich, vybojovali rohový kop po ktorom si Skarba nešťastne zrazil loptu do siete a bolo 0:1. V druhom polčase sa domáci hneď zo začiatku nasťahovali pred bránu hosti a nepustili ich do žiadnej šance. Na 1:1 vyrovnál Skarba ktorý sa najlepšie zorientoval v šestnástke po rohu. Do vedenia domácich poslal Hreha, ktorý dorazil Skarbovu strelu. Na konečných 3:1 upravil Pavlík ktorý nedal brankárovi strelou od brvna šancu.