23. kolo:

FK Kamenica n/Cir. - TJ Lesy Zubné 7:0 (4:0)

goly: Mihalič 3x, Hreha, Šedzmák, Sninčák, Hamaďak

Zostava FK Kamenica: Madeja - Čabak, Gajdoš ,Bešan, Kušion (C) - Oľha (Vasiľko), Hreha (Šedzmák), Skarba, Hamaďak -Mihalič, Sninčák

Domáci začali nájazdom Kušiona, ktorý však mieril do žrde. V 7. minúte otvoril skóre Mihalič po Skarbovej prihrávke. V 10. minúte hlavičkoval Sninčák nad. Na 2:0 zvyšoval Hreha po rohu. V 24. min. pridal Mihalič druhý gól, a na 4:0 zvyšoval Hamaďak. V závere polčasu došlo k zraneniu hlavného rozhodcu Harviška. Druhý polčas viedol stretnutie po dohode laik zo Zubného. V 50. min. strelil gól Sninčák, ktorý dorazil strelu Čabáka. 53. minúta znamenala hattrick pre Mihaliča. Na konečných 7:0 upravoval Šedzmák, ktorý zúžitkoval prihrávku Skarbu. V 76. mieril Skarba do brvna.