Drvivý tlak s vysokým víťazstvom v poislednom domácom stretnutí

FK Kamenica nad Cirochou – Družstevník Seč. Polianka 6:1 (2:0)

Góly: 13., 34., 62.L.Vrabeľ, 52.Šepeľa, 58.O.Čabák, 69.Tokár – 90.Hazuga

Zostavy:

FK – Buzgo – Bešan, Chalupka, O.Čabák – Kriška – Paľo (53.Godžak), Šalata, Tokár, Murinčák – Vrabeľ (65.Koc), Šepeľa (60.Šedzmák)

DRUŽS – Svepeš – Tkáč, Farbár, Varga, Juhás – Urban, Pačuta, Hazuga, D.Bilý – Ripič, Huďo striedali: Bambuch, Jakubov, M.Bilý

Rozhodoval pred 200 divákmi Dankanin.

V slnečnom počasí sa domáci s vervou pustili do svojho súpera a z tlaku v 13.min vyťažil Vrabeľ po ideálnej prihrávke Murinčáka úvodný gól stretnutia. V 19.min Tokár uličkou našiel Šepeľu, no jeho prudkej strele chýbali milimetre. Po polhodine hry tvrdú strelu Čabáka, Svepeš kryl, o minútu Murinčák našiel Šepeľu, ale ten z 5 metrov nezakončil. V 34.min sa skóre už menilo, Šepeľová prihrávka našla Vrabľa a ten sa nemýlil. V 39.min Tokár zahral priamy kop na hlavu Chalupku, ale jeho hlavička minula bránu. Najväčšia šanca malo aktívnych hostí bola strela Hazugu, ktorá pohladila brvno stuhnutého Buzga. Druhý polčas sa niesol v znamení tlaku Kameničanov a odkopávaní lôpt súpera. Domáci už 52.min zvyšovali svoje vedenie po peknej prihrávke Šalatu, Šepeľa nedal brankárovi šancu. O 5 minút sa skóre opäť menilo, Čabák napriahol z 25 metrov a lopta letela priamo k tyči a to stále nebolo všetko. V 62.min Vrábeľ zavŕšil svoj hattrick po priťuknutí Šedzmáka. Po priamom kope Tokára v 69.min to už bolo 6:0 a hostia odpadávali. Kameničania držali taktovku stretnutia pevné v rukách a loptu, len malo kedy požičali svojmu súperovi. Ten nakoniec so šťastím v nadstavenom čase znížil zásluhou Huďa. Domáci futbalisti sa výborným výkonom a vysokým skóre v poslednom domácom stretnutí ročníka poďakovali svojím divákom. Škvrnou stretnutia bola zlomenina ruky Šedzmáka, ktorý hneď po stretnutí absolvoval operáciu. (SG)