Dorast potvrdil prvú priečku

03.09.2011 17:26

Na ihrisku v Lackovciach privítalo tretie mužstvo tabuľky Kochanovce našich. Naši mali viac z hry no príležitosti sa striedali na obidvoch stranách. Domáci zahrávali veľa rohových kopov či štandartiek no nepodarilo sa im využiť ani jednu. Polčas skončil 0:0 čomu zodpovedal aj priebeh hry. V 57.minúte sme sa ujali vedenia 1:0 po peknej strele D.Kliča k ľavej žrdi z 20 metrov. Po nárastajúcom tlaku našich v 63.minúte strelu z rovnakej vzdialenosti zopakoval J.Šedzmák, ktorý vymietol pravú pavučinu Kochanovskej brány a skóre sa opäť menilo. Po prestriedaní sme sa skôr stiahli a snažili sme sa udržať výsledok čo sa nám mohlo vypomstiť. 10.minút pred koncom znižoval strelou domáci Rabajda no vyrovnať sa už domácim nepodarilo.