So Žipovom presvedčivo

20.05.2013 19:12

Kamenica - Vyšný žipov - 7:0 (5:0)

góly : Mihalič 3 , Tomčák 2 , Križka , Čabák

Zápas sa začal po horúčave ktorú lepšie zvládli domáci. Hostia pricestovali bez brankára a tak musel v bráne zastupovať hráč. Po piatich minútach hry zahral hosťujúci hráč vo vnútri šestnástky rukou a tak nasledoval pokutový kop , ktorý Tomčák poľahky premenil. Hralo sa zväčša na polovici hostí a z toho pramenila kamenická kanonáda . Kriška sa ocitol po krátkom sóle pred bránkou súpera a vedel čo s loptou 2:0. S veľkou chuťou hrajúci kamenický Macklemore (Jaroslav Mihalič) zaznamenal 2 góly a bolo 4:0 Nádhernou strelou spoza šestnástky stanovil skóre polčasu 5:0 Radoslav Tomčák . v Druhom polčase sa domáci šetrili , pretože ich v Stredu čaká dôležitá dohrávka v Sedliskách . Svoj hattrick zavŕšil Mihalič a delovka Ondreja Čabáka bola krásnou bodkou za stretnutím 7:0 ! ... a to naši hráči nastrelili 3x brvno a nádherný gól Mareka Čabáka nebol uznaný kvôli ofsajdu.