Prvé jarné kolo

07.04.2014 10:19

Na úvod jari nás doma čakal zápas s príjemne hrajúcim mužstvom Sačurova. Nebolo tomu inak ani teraz. Úvod stretnutia zachytili lepšie domáci a v 5 min. sa po tečovanej strele spoza 16tky radoval Ondrej Čabák. O pár minút mohli vyrovnať hostia no z vyloženej lopty, ktorá prešla pomedzi obrancov, netrafili bránu. V strede mali v prvom polčase viac z hry hostia no v koncovke sa nevedeli presadiť. Domáci vystrelili na bránu viac krát no ani jedna nebola taká, ktorá by ohrozila bránku hostí. Na jednu centrovanú loptu nedočiahol v sklze Sninčák a tak sa išlo do kabín s tesným 1:0. V druhom polčase sa priebeh nemenil no viac príležítostí už mali domáci. Striedajúci Mihalič viackrát ohrozil tesne bránku, štandartky Oľhu či Kirveja končili v rukách brankára. Jednu z príležitostí avšak Mihalič premenil a umiestnenou strelou od ľavej žrde po zemi zvýšil na konečných 2:0.